HAKKIMIZDA


MARMARİS KALYON BAHRİYE GİYİM

BİZ KİMİZ?

Marmaris Kalyon Bahriye Giyim olarak 2001 yılından itibaren Marmaris'te hem sivil denizcilere hem de Deniz Kuvvetleri mensuplarına hizmet sunuyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

Yat, otel, restoran, okul, takım gibi bir örnek üniforma kullanan her küçük veya büyük işletmenin kıyafet ihtiyacına yanıt veriyoruz.

Kıyafetlerinize nakışlı veya baskılı olarak logonuzu ilave ederek onları kişiselleştirip sadece size özel hale getiriyoruz.

Tekne kaptanları, aşçıları ve personelinin üniforma ihtiyacını hem kaliteli hem de hesaplı bir şekilde karşılıyoruz.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personelinin bütün rütbe, apolet, ispalet, şerit rozet, flandra, şapka, arma ve dikim işlemlerini titizlikle sağlıyoruz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

HER ZAMAN KALİTELİ VE TİTİZ HİZMET

İSTER BİR, İSTERSENİZ YÜZLERCE ADET..

ÜSTÜN KALİTEYE SAHİP TÜM TİŞÖRT VE DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ TİTİZLİKLE SİZE ÖZEL OLARAK HAZIRLIYORUZ..

SİZİN VE EKİBİNİZİN BEDEN ÖLÇÜLERİNİ BELİRLEDİKTEN SONRA, TERCİH ETTİĞİNİZ RENKLERDEKİ ÜRÜNLERİMİZLE KIYAFET SETİNİZİ OLUŞTURUYORUZ.
İŞLETMENİZİN LOGOSUNU, VEKTÖREL FORMATTA NAKIŞ DESENİ VEYA BASKI GÖRSELİ OLARAK HAZIRLAYIP ARŞİVİMİZE EKLİYORUZ.
LOGONUZU (İSTERSENİZ PERSONEL İSİMLERİNİ DAHİL EDEREK) SEÇTİĞİNİZ KIYAFETLERİN İSTEDİĞİNİZ BÖLGELERİNE İŞLİYOR VE ONLARI İŞLETMENİZE ÖZEL HALE GETİRİYORUZ.
NAKIŞ İŞLEMESİ BİTEN ÜRÜNLERİNİZİN İPLİK TEMİZLİĞİNİ YAPIP, ÜTÜLEME VE PAKETLEME AŞAMALARINDAN GEÇİRİP PERSONEL İSİMLERİNE GÖRE TASNİF EDİYORUZ.
TESLİMATA HAZIR HALE GELEN KIYAFETLERİNİZİ SİZE HABER VERİP BİZDEN TESLİM ALMANIZI SAĞLIYORUZ YA DA ADRESİNİZE KARGO İLE GÖNDERİYORUZ.