HİZMETLER


Personel Giyim

Üyelerinin giydiği kıyafetlerin özenli olması ve uyumlu bir ekip havasını yansıtmasını isteyen her işletme için tişört, gömlek, şort, şapka, pantolon alternatifleri sunuyoruz.

Yat, otel, restoran, kulüp, okul, takım, dernek, aktivite grubu gibi bir örnek üniforma ihtiyacı duyan her işletmenin çeşitli kıyafet ihtiyaçları için Marmaris'teki güvenilir adresiniz Marmaris Kalyon'dur.


home_repair2_pic1

Nakış & Baskı

Firma logonuzu, isminizi veya istediğiniz herhangi bir deseni kendi kıyafetinizde görmek ister misiniz? Gruplara veya kişiye özel işleme yapma konseptimiz ile, sizlere nakış ve baskı dünyasının kapısını aralıyoruz.

İstediğiniz desen, logo ve yazıları uygun nitelikteki her tür tekstil ürünü üzerine itina ile nakışlıyoruz. Hatta teknenizin usturmaçası üzerine bile olabilir!


home_repair2_pic1

Rütbe & Dikim

Deniz Kuvvetleri Komutanlığımızın kıymetli subay, astsubay, uzman çavuş, er ve erbaşlarının tüm rütbe gereksinimlerini sınıf işaretleri ile birlikte işleyerek Marmaris'te üretiyoruz.

Şapka, apolet, ispalet, bröve, kros, şerit rozet, kokart, flandra ve arma ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ayrıca rütbe dikimi, paça boyu ayarlama ve düğme dikimi gibi hizmetlerimizi Deniz Kuvvetleri Komutanlığı standartlarına uygun olarak itina ile sağlıyoruz.


home_repair2_pic1